bip logo 1

WOLONTARIUSZE MICHELIN W PRZEDSZKOLU

Odsłony: 820

W czerwcu 2018 r. w naszym Przedszkolu zrealizowany został projekt - „Mali Rowerowi Odkrywcy” - w ramach Wolontariatu pracowniczego w Michelin Polska S.A. MOC DOBRA 2018. Liderem projektu był pan Cezary B.

Cel projektu to rozwój kreatywnego i krytycznego myślenia, pobudzanie ciekawości do badań naukowych, poznawania świata i eksperymentowania u dzieci uczęszczających do Przedszkola Miejskiego nr 3 w Olsztynie. Cel ten został zrealizowany poprzez cykl zajęć - opracowanych i poprowadzonych przez rodziców-wolontariuszy z Michelin, przedstawicieli rady rodziców oraz nauczycielki przedszkola - skierowanych do wszystkich dzieci.

Czytaj więcej: WOLONTARIUSZE MICHELIN W PRZEDSZKOLU

ROK DLA NIEPODLEGŁEJ - RODZINNA EDUKACJA PROPATRIOTYCZNA

Odsłony: 802

Polska - to taka kraina,
która się w sercu zaczyna ...

Aktualnie obchodzimy Rok dla Niepodległej. 9 listopada 2018 roku o godzinie 11.11 - w stulecie odzyskania przez Polskę niepodleglości - w naszym przedszkolu, tak, jak we wszystkich placówkach edukacyjnych w Polsce, uroczyście wybrzmi Mazurek Dąbrowskiego. W latach szkolnych 2017/2018 i 2018/2019 włączamy się w działania edukacyjne nawiązujące do obchodów rocznicowych.

Czytaj więcej: ROK DLA NIEPODLEGŁEJ - RODZINNA EDUKACJA PROPATRIOTYCZNA

I LIKE SINGING

Odsłony: 548

We wszystkich grupach przedszkolnych prowadzone są zajęcia z języka angielskiego. Rok szkolny 2017/2018 podsumowujemy udziałem reprezentantów dzieci 5-6-letnich w konkursie piosenki angielskiej. Dzieci przygotowała Pani Renata Markowicz, nauczyciel-anglista. 

punktor 1WIĘCEJ O KONKURSIE